Πωλείται - Διαμέρισμα 119 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41427 photo 1
Property 41427 photo 2
Property 41427 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41427
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
390 000 € 331 500 € 3013 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41639
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
600 000 € 561 000 € 3280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41658
  • Εμβαδόν 171 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
565 000 € 5231 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41661
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
940 000 € 5280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41662
  • Εμβαδόν 178 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 290 000 € 5890 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41663
  • Εμβαδόν 219 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 280 000 € 7037 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41664
  • Εμβαδόν 324 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 2831 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41696
  • Εμβαδόν 113 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
680 000 € 578 000 € 3958 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41699
  • Εμβαδόν 146 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
620 000 € 6200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41711
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41712
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο