Πωλείται - Διαμέρισμα 136 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41410 photo 1
Property 41410 photo 2
Property 41410 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41410
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 136 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
780 000 € 5064 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41278
  • Εμβαδόν 154 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 485 000 € 12801 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41283
  • Εμβαδόν 116 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
2 570 000 € 13817 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41285
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
3 400 000 € 11111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41286
  • Εμβαδόν 306 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
2 600 000 € 14054 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41288
  • Εμβαδόν 185 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
2 480 000 € 18370 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41292
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 680 000 € 19142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41293
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 480 000 € 18370 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41294
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
3 590 000 € 17342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41295
  • Εμβαδόν 207 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 780 000 € 19857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41296
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο