Πωλείται - Διαμέρισμα 85 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41385 photo 1
Property 41385 photo 2
Property 41385 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41385
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
3 400 000 € 11111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41286
  • Εμβαδόν 306 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
2 600 000 € 14054 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41288
  • Εμβαδόν 185 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
2 480 000 € 18370 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41292
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 680 000 € 19142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41293
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 480 000 € 18370 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41294
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
3 590 000 € 17342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41295
  • Εμβαδόν 207 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 780 000 € 19857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41296
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
3 980 000 € 17847 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41297
  • Εμβαδόν 223 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 780 000 € 20000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41298
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
3 910 000 € 19452 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41299
  • Εμβαδόν 201 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο