Πωλείται - Διαμέρισμα 168 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41377 photo 1
Property 41377 photo 2
Property 41377 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41377
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
419 000 € 2909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36725
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
345 000 € 2005 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37243
  • Εμβαδόν 172 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 200 000 € 3692 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37244
  • Εμβαδόν 325 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
900 000 € 4500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37282
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 111 950 € 6464 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37329
  • Εμβαδόν 172 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 245 980 € 6847 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37331
  • Εμβαδόν 328 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 290 000 € 8216 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37494
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 090 000 € 16587 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37610
  • Εμβαδόν 126 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 500 000 € 13888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37781
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
3 900 000 € 11470 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37782
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο