Πωλείται - Μονοκατοικία 170 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κατερίνη
120 000 €
706 €/m²
Property 40073 photo 1
Property 40073 photo 2
Property 40073 photo 3
Property 40073 photo 4
Property 40073 photo 5
Property 40073 photo 6
Property 40073 photo 7
Property 40073 photo 8
Property 40073 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 40073
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Έκταση οικοπέδου 500 m²
  • Περιοχή Πιερία
  • Τοποθεσία Μακεδονία (Ελλάδα) | Κατερίνη (Ν. Πιερίας)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1983
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 170 τ.μ στην Πιερία. Σπίτι 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, 3 αποθήκες. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, θέση στάθμευσης, κήπο, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία