100 000 € 85 000 €
708 €/m²
Property 3298 photo 1
Property 3298 photo 2
Property 3298 photo 3
Property 3298 photo 4
Property 3298 photo 5
Property 3298 photo 6
Property 3298 photo 7
Property 3298 photo 8
Property 3298 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Παραλία: песчано-галечный
  • Αριθμός δωματίων: 4: гостиная, кухня, 3 спальные комнаты, 2 санузла, ванная (душ), гардеробная
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 2200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Περιγραφή

Προσφέρουμε προς πώληση κατοικίες υπό κατασκευή, σε ένα από τα πιο δημοφιλή τουριστικά θέρετρα της Ελλάδας. Τα κτίρια είναι χωρισμένα σε 3 επίπεδα, το κάθε αποτελείται από ένα σαλόνι με κουζίνα, 3 υπνοδωμάτια, 2 ντους WC, μια ντουλάπα, μια αποθήκη και ένα μπάνιο. Οι μπροστινές βεράντες προσφέρουν εκπληκτική θέα στη θάλασσα, οι πίσω βεράντες θαυμάζουν το βουνό Ολύμπου. Η περιοχή διαθέτει εξαιρετική υποδομή, πολύ δημοφιλής στους τουρίστες και τους ντόπιους, όπου μπορείτε να βρείτε πολλά ιστορικά μνημεία από τη ρωμαϊκή εποχή και μια όμορφη αμμώδη παραλία σε μόλις 1,5χλμ.

 

Πωλείται
130 000 € 1857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29500
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
96 000 € 640 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31155
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
130 000 € 1625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35300
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
140 000 € 1060 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37750
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
86 000 € 1720 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38557
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
120 000 € 705 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40073
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
110 000 € 1375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49913
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
130 000 € 1031 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51029
  • Εμβαδόν 126 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
90 000 € 1914 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51040
  • Εμβαδόν 47 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
130 000 € 637 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51877
  • Εμβαδόν 204 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο