Πωλείται - Γη 11811 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
520 000 €
44 €/m²
Property 39811 photo 1
Property 39811 photo 2
Property 39811 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 39811
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 11811 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11811 μ² στη Λεμεσό. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα.

Πωλείται
750 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28896
  • Εμβαδόν 5217 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
450 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28899
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
590 000 € 1008 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32170
  • Εμβαδόν 585 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
450 000 € 150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32660
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
600 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35208
  • Εμβαδόν 12041 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
650 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36217
  • Εμβαδόν 691 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
550 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37738
  • Εμβαδόν 7700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
500 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38231
  • Εμβαδόν 24500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
740 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38723
  • Εμβαδόν 10554 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
520 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39811
  • Εμβαδόν 11811 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο