450 000 €
41 €/m²
Property 38250 photo 1
Property 38250 photo 2
Property 38250 photo 3
Property 38250 photo 4
Property 38250 photo 5
Property 38250 photo 6
Property 38250 photo 7
Property 38250 photo 8
Property 38250 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 6200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 10800 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33319
  • Εμβαδόν 4616 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
550 000 € 407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33356
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
525 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34771
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
600 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35632
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
390 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36021
  • Εμβαδόν 18865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
427 000 € 241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36674
  • Εμβαδόν 1770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36755
  • Εμβαδόν 5889 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
426 500 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36778
  • Εμβαδόν 12588 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο