Πωλείται - Επαγγελματικός χώρος 100 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Παλαιό Φάληρο
265 000 €
2650 €/m²
Property 37217 photo 1
Property 37217 photo 2
Property 37217 photo 3
Property 37217 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Χρονια κατασκευης : 2014
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 4 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται επαγγελματικός χώρος 100 τ.μ. στο Π. Φάληρο.
Ο χώρος βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από ενιαίο χώρο και ένα WC.

Τοποθεσία