Πωλείται - Διαμέρισμα 124 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
550 000 €
4435 €/m²
Property 36190 photo 1
Property 36190 photo 2
Property 36190 photo 3
Property 36190 photo 4
Property 36190 photo 5
Property 36190 photo 6
Property 36190 photo 7
  • κωδικος αντικειμενου 36190
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 124 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία