Πωλείται - Διαμέρισμα 175 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
650 000 €
3714 €/m²
Property 42405 photo 1
Property 42405 photo 2
Property 42405 photo 3
Property 42405 photo 4
Property 42405 photo 5
Property 42405 photo 6
Property 42405 photo 7
Property 42405 photo 8
Property 42405 photo 9
Property 42405 photo 10
  • κωδικος αντικειμενου 42405
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 175 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία