Πωλείται - Γη στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
300 000 €
482 €/m²
Property 35277 photo 1
Property 35277 photo 2
Property 35277 photo 3
Property 35277 photo 4
Property 35277 photo 5
Property 35277 photo 6
Property 35277 photo 7
  • κωδικος αντικειμενου 35277
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 90
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 0 μ² στη Λεμεσό. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
414 800 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23385
  • Εμβαδόν 1037 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
364 950 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23393
  • Εμβαδόν 811 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
424 800 € 480 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23394
  • Εμβαδόν 885 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
358 000 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23398
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
296 280 € 360 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23399
  • Εμβαδόν 823 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
379 753 € 437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23405
  • Εμβαδόν 869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
352 400 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23407
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
350 000 € 391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23408
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
440 000 € 696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26337
  • Εμβαδόν 632 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
270 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26338
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο