Πωλείται - Γη στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας
260 000 €
903 €/m²
Property 3306 photo 1
  • κωδικος αντικειμενου 3306
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Περιοχή Αθήνα
  • Τοποθεσία Κέντρο Αθήνας (Αττική)

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Πωλείται
265 000 € 387 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8291
  • Εμβαδόν 684 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
260 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10248
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10249
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
246 000 € 1430 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12355
  • Εμβαδόν 172 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
260 000 € 2080 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21242
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
300 000 € 296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21330
  • Εμβαδόν 1012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30000 m
Πωλείται
270 000 € 1084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25225
  • Εμβαδόν 249 m²
Πωλείται
230 000 € 842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25227
  • Εμβαδόν 273 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31793
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο