επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 32601 photo 1
Property 32601 photo 2
Property 32601 photo 3
Property 32601 photo 4
Property 32601 photo 5
Property 32601 photo 6
Property 32601 photo 7
Property 32601 photo 8
Property 32601 photo 9
Property 32601 photo 10
Property 32601 photo 11
Property 32601 photo 12
Property 32601 photo 13
Property 32601 photo 14
Property 32601 photo 15
Property 32601 photo 16
Property 32601 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Έτος ανακαίνισης: 2018
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 8500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 90 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον έκτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, 2 μπάνια. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
260 000 € 2476 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57470
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
220 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57476
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
535 000 € 2454 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57495
  • Εμβαδόν 218 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57503
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 2577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57508
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
190 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57534
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
135 000 € 1115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57535
  • Εμβαδόν 121 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
175 000 € 4375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57556
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
350 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57563
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
395 000 € 3291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57670
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο