επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 225 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Βούλα
900 000 € 700 000 €
3111 €/m²
Property 3241 photo 1
Property 3241 photo 2
Property 3241 photo 3
Property 3241 photo 4
Property 3241 photo 5
Property 3241 photo 6
Property 3241 photo 7
Property 3241 photo 8
Property 3241 photo 9
Property 3241 photo 10
Property 3241 photo 11
Property 3241 photo 12
Property 3241 photo 13
Property 3241 photo 14
Property 3241 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 6: 2 гостиные, 2 кухни, 4 спальни, 3 ванные
  • Άλλες παροχές: автономное отопление, кондиционеры, сигнализация, спутниковое тв, внутренняя телефонная связь между помещениями, бронированная входная дверь, просторные веранды
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 56947
  • Εμβαδόν 224 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 000 000 € 3367 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57794
  • Εμβαδόν 297 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
740 000 € 5522 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57984
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
734 000 € 5518 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57987
  • Εμβαδόν 133 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 020 000 € 8095 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58375
  • Εμβαδόν 126 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
880 000 € 7927 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58420
  • Εμβαδόν 111 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 175 000 € 10217 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58421
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58430
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
900 000 € 5142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58918
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
770 000 € 5422 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58922
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο