επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 32143 photo 1
Property 32143 photo 2
Property 32143 photo 3
Property 32143 photo 4
Property 32143 photo 5
Property 32143 photo 6
Property 32143 photo 7
Property 32143 photo 8
Property 32143 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος ανακαίνισης: 2018
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 75 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24676
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
420 000 € 4200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24982
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25072
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
130 000 € 1529 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28736
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 28800
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
550 000 € 2291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33477
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
375 000 € 3571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34022
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
800 000 € 4571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34147
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
400 000 € 6666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34148
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
745 000 € 4656 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34315
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο