250 000 €
18 €/m²
Property 30806 photo 1
Property 30806 photo 2
Property 30806 photo 3
Property 30806 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 96 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 13500 μ² στη Σιθωνία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Προσφέρει πανοραμική θέα.

Πωλείται
250 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39302
  • Εμβαδόν 23000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
270 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42070
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
240 000 € 287 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45187
  • Εμβαδόν 835 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
250 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46005
  • Εμβαδόν 4078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
250 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46798
  • Εμβαδόν 4170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
250 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47242
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
260 000 € 1165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53218
  • Εμβαδόν 223 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
260 000 € 787 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56599
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
265 000 € 245 000 € 226 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59686
  • Εμβαδόν 1082 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Προτεινόμενo Πωλείται
250 000 € 200 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60372
  • Εμβαδόν 3545 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο