280 000 €
69 €/m²
Property 60687 photo 1
Property 60687 photo 2
Property 60687 photo 3
Property 60687 photo 4
Property 60687 photo 5
Property 60687 photo 6
Property 60687 photo 7
Property 60687 photo 8
Property 60687 photo 9
Property 60687 photo 10
Property 60687 photo 11
Property 60687 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 96 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4050 μ² στη Σιθωνία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 250 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
320 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 1050
  • Εμβαδόν 7230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 2258
  • Εμβαδόν 4023 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
265 000 € 245 000 € 226 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59686
  • Εμβαδόν 1082 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
280 000 € 69 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60687
  • Εμβαδόν 4050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
270 000 € 253 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60709
  • Εμβαδόν 1063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Προτεινόμενo Πωλείται
270 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60987
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
270 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61055
  • Εμβαδόν 5625 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Προτεινόμενo Πωλείται
295 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61747
  • Εμβαδόν 2084 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
260 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62824
  • Εμβαδόν 5980 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
300 000 € 857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63024
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο