επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 30560 photo 1
Property 30560 photo 2
Property 30560 photo 3
Property 30560 photo 4
Property 30560 photo 5
Property 30560 photo 6
Property 30560 photo 7
Property 30560 photo 8
Property 30560 photo 9
Property 30560 photo 10
Property 30560 photo 11
Property 30560 photo 12
Property 30560 photo 13
Property 30560 photo 14
Property 30560 photo 15
Property 30560 photo 16
Property 30560 photo 17
Property 30560 photo 18

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 10,00%
  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Έτος ανακαίνισης: 2018
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 11000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 48 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Μεταξουργείο, σε 300 μέτρα απόσταση από την πλατεία Καραϊσκάκη.

Οι εσωτερικοί χώροι και εξοπλισμοί έχουν πλήρως αντικατασταθεί, καινούργια κουφώματα, υδραυλικά, ηλεκτρολογικά συστήματα.

Το διαμέρισμα παραδίδεται έτοιμο για άμεση κατοίκηση, με όλα τα έπιπλα και ηλεκτρικές συσκεύες.

Πωλείται
2 412 000 € 18000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64432
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 120 000 € 9333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64496
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
250 000 € 4629 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64504
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
1 533 000 € 11976 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64589
  • Εμβαδόν 128 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
280 000 € 2276 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64603
  • Εμβαδόν 123 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
610 000 € 5596 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64675
  • Εμβαδόν 109 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
930 000 € 4673 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64685
  • Εμβαδόν 199 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
420 000 € 3962 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64689
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
305 000 € 6489 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64722
  • Εμβαδόν 47 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
950 000 € 7251 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64741
  • Εμβαδόν 131 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο