Πωλείται - Επιχείρηση 420 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Άγιος Νικόλαος Ελληνικά
3 100 000 €
7381 €/m²
Property 30188 photo 1
Property 30188 photo 2
Property 30188 photo 3
Property 30188 photo 4
Property 30188 photo 5
Property 30188 photo 6
Property 30188 photo 7
Property 30188 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2000
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλούνται 2 κτίρια με διαμερίσματα στην περιοχή της Ελούντας στην Κρήτη.
Το πρώτο κτίριο αποτελείται από:
ένα διώροφο διαμέρισμα συνολικού εμβαδού 160 τ.μ.
Ισόγειο: 2 υπνοδωμάτια σαλόνι και κουζίνα.
Πρώτος όροφος: 2 υπνοδωμάτια με μπάνιο και βεράντες.

Το δεύτερο κτίριο αποτελείται από 4 διαμερίσματα.
Πρώτος όροφος: 1 διαμέρισμα 60 τ.μ. και ένα διαμέρισμα 40 τ.μ.
Ισόγειο: 1 διαμέρισμα 60 τ.μ. και ένα διαμέρισμα 40 τ.μ.

Η συνολική έκταση του συγκροτήματος είναι 420 τ.μ.
Η συνολική έκταση του οικοπέδου είναι 4720 τ.μ.
Έχει υπέροχη θέα στη θάλασσα και τα βουνά.

Πωλείται
3 500 000 € 3 199 000 € 4265 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11897
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
3 500 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23636
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
3 200 000 € 1275 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24935
  • Εμβαδόν 2508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
3 100 000 € 7380 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30188
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
4 250 000 € 2125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37734
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8100 m
Πωλείται
3 500 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39276
  • Εμβαδόν 4250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
3 200 000 € 3 000 000 € 526 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39320
  • Εμβαδόν 5700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
4 170 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 41894
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 790 m
Πωλείται
4 300 000 € 14333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47764
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
4 600 000 € 6084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51475
  • Εμβαδόν 756 m²
  • Αριθμός δωματίων 12

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο