190 000 €
23 €/m²
Property 63877 photo 1
Property 63877 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 8000 μ² στην Κασσάνδρα.

Πωλείται
280 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10049
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
200 000 € 166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10593
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
200 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11118
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
270 000 € 364 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13164
  • Εμβαδόν 740 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
220 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13564
  • Εμβαδόν 4200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
250 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13569
  • Εμβαδόν 5300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
190 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14627
  • Εμβαδόν 3171 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
200 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16365
  • Εμβαδόν 15400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
250 000 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16459
  • Εμβαδόν 14528 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2950 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18647
  • Εμβαδόν 9100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 485 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο