185 000 €
45 €/m²
Property 26788 photo 1
Property 26788 photo 2
Property 26788 photo 3
Property 26788 photo 4
Property 26788 photo 5
Property 26788 photo 6
Property 26788 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4086 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 202 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
180 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63958
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
150 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64036
  • Εμβαδόν 4290 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 352 m
Πωλείται
150 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64037
  • Εμβαδόν 5088 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 352 m
Πωλείται
150 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64066
  • Εμβαδόν 758 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
267 000 € 517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64828
  • Εμβαδόν 516 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
200 000 € 278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65098
  • Εμβαδόν 719 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
150 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65125
  • Εμβαδόν 2710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
230 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65231
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
194 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65233
  • Εμβαδόν 2005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 622 m
Πωλείται
215 000 € 268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65280
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο