Ενοικιάζεται - Μεζονέτα 130 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Λιτόχωρο Πλάκα
Κατόπιν ζήτησης
Property 24879 photo 1
Property 24879 photo 2
Property 24879 photo 3
Property 24879 photo 4
Property 24879 photo 5
Property 24879 photo 6
Property 24879 photo 7
Property 24879 photo 8
Property 24879 photo 9
Property 24879 photo 10
Property 24879 photo 11
Property 24879 photo 12
Property 24879 photo 13
Property 24879 photo 14
Property 24879 photo 15
Property 24879 photo 16
Property 24879 photo 17
Property 24879 photo 18
Property 24879 photo 19
Property 24879 photo 20
Property 24879 photo 21
Property 24879 photo 22
Property 24879 photo 23
  • κωδικος αντικειμενου 24879
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Ενοίκιαση
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Έκταση οικοπέδου 2300 m²
  • Περιοχή Πιερία
  • Τοποθεσία Πλάκα (Λιτόχωρο) | Ν. Πιερίας (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 1992
  • Χρονια κατασκευης : 2004
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 100 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα
  • τζάκι

Περιγραφή

Ενοικιάζεται μεζονέτα έκτασης 130 τ.μ στην Πιερία. Η μεζονέτα αποτελείται από 0 επίπεδα. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, συναγερμό.

Πωλείται
275 000 € 1656 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48401
  • Εμβαδόν 166 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
200 000 € 1282 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51832
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
98 000 € 445 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51841
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
279 000 € 260 000 € 1040 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51958
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
170 000 € 1888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52818
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
90 000 € 529 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53298
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
280 000 € 677 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54444
  • Εμβαδόν 413 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
210 000 € 195 000 € 1077 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56408
  • Εμβαδόν 181 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
30 500 € 290 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56949
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
240 000 € 1043 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57237
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο