158 000 €
1411 €/m²
Property 66051 photo 1
Property 66051 photo 2
Property 66051 photo 3
Property 66051 photo 4
Property 66051 photo 5
Property 66051 photo 6
Property 66051 photo 7
Property 66051 photo 8
Property 66051 photo 9
Property 66051 photo 10
Property 66051 photo 11
Property 66051 photo 12
Property 66051 photo 13
Property 66051 photo 14
Property 66051 photo 15
Property 66051 photo 16
Property 66051 photo 17
Property 66051 photo 18
Property 66051 photo 19
Property 66051 photo 20
Property 66051 photo 21
Property 66051 photo 22
Property 66051 photo 23
Property 66051 photo 24
Property 66051 photo 25
Property 66051 photo 26
Property 66051 photo 27
Property 66051 photo 28
Property 66051 photo 29
Property 66051 photo 30
Property 66051 photo 31
Property 66051 photo 32
Property 66051 photo 33
Property 66051 photo 34
Property 66051 photo 35
Property 66051 photo 36
Property 66051 photo 37
Property 66051 photo 38
Property 66051 photo 39
Property 66051 photo 40
Property 66051 photo 41
Property 66051 photo 42
Property 66051 photo 43
Property 66051 photo 44
Property 66051 photo 45

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1980
  • Χρονια κατασκευης : 2007
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 112 τ.μ στην Πιερία. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, ένα μπάνιο, μία αποθήκη, ένα τζακούζι. Η μεζονέτα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, θέση στάθμευσης, θέρμανση, αποθήκη.

Μεζονέτα 2 επιπέδων 112,5 τ.μ. με αυλή, αποθήκη, τζάκι & δυνατότητα ανεξάρτητων κατοικιών – Μεθώνη Πιερίας

Σε μια ήσυχη και αναπτυσσόμενη περιοχή της όμορφης Μεθώνης Πιερίας, λίγα μόλις λεπτά από τη θάλασσα και με εύκολη πρόσβαση στην Κατερίνη και τις γύρω περιοχές, διατίθεται προς πώληση ευρύχωρη μεζονέτα δύο επιπέδων συνολικής επιφάνειας 112,5 τ.μ., ιδανική τόσο για μόνιμη κατοικία όσο και για εξοχική ή επενδυτική χρήση.

Η κατοικία αποτελείται από δύο επίπεδα των 56,25 τ.μ. το καθένα και διαθέτει τόσο εσωτερική όσο και εξωτερική σκάλα, ενώ κάθε όροφος έχει ξεχωριστή είσοδο. Αυτό προσφέρει τη σημαντική δυνατότητα διαμόρφωσης δύο πλήρως ανεξάρτητων κατοικιών, ιδανική επιλογή για μεγάλες οικογένειες, φιλοξενία επισκεπτών ή ακόμη και για εκμετάλλευση μέσω ενοικίασης.

Ο κάτω όροφος περιλαμβάνει άνετη σαλοτραπεζαρία με κουζίνα, 1 υπνοδωμάτιο και μπάνιο.

Ο επάνω όροφος διαθέτει 2 δωμάτια, μεγάλο μπάνιο με μπανιέρα και εντοιχισμένη ντουλάπα για πλυντήριο και στεγνωτήριο, καθώς και επιπλέον καθιστικό που προσφέρει άνεση και λειτουργικότητα. Δίπλα στο μπάνιο υπάρχει χτισμένος νεροχύτης για μεγαλύτερη πρακτικότητα. Στον επάνω όροφο υπάρχει επίσης χαμηλή σοφίτα/πατάρι, ιδανική για χρήση ως αποθηκευτικός χώρος.