επωληθη

Πωλείται - Γη 36875 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
Κατόπιν ζήτησης
Property 1862 photo 1
Property 1862 photo 2
Property 1862 photo 3
Property 1862 photo 4
Property 1862 photo 5
Property 1862 photo 6
Property 1862 photo 7
Property 1862 photo 8
Property 1862 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: первая береговая линия
  • Άλλες παροχές: на участке можно построить гостиничный комплекс или жилые дома
  • Απόσταση από θάλασσα: 20 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 49 χλμ

Υπηρεσίες

  • Θέα στη θάλασσα

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 36875 μ² στην Κασσάνδρα. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα.

Πωλείται
250 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9667
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7300 m
Πωλείται
120 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9668
  • Εμβαδόν 9500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
320 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9801
  • Εμβαδόν 10800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
120 000 € 65 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9803
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
210 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9811
  • Εμβαδόν 3050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 210 m
Πωλείται
213 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9903
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
280 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10049
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
100 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10078
  • Εμβαδόν 1900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
330 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10079
  • Εμβαδόν 4869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 240 m
Πωλείται
35 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10106
  • Εμβαδόν 4650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο