330 000 € 300 000 €
210 €/m²
Property 49023 photo 1
Property 49023 photo 2
Property 49023 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 83 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1424 μ² στην Κασσάνδρα. Προσφέρει πανοραμική θέα.

Πωλείται
330 000 € 180 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2581
  • Εμβαδόν 6200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
315 000 € 241 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2723
  • Εμβαδόν 12150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
330 000 € 173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4387
  • Εμβαδόν 1898 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
350 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4474
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
350 000 € 275 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5060
  • Εμβαδόν 1270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
350 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5532
  • Εμβαδόν 12250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
320 000 € 200 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6994
  • Εμβαδόν 22500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
350 000 € 250 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7483
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
350 000 € 555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9132
  • Εμβαδόν 630 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
320 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9801
  • Εμβαδόν 10800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο