Πωλείται - Μονοκατοικία 160 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Ελ. Βενιζέλος
Κατόπιν ζήτησης
Property 16747 photo 1
Property 16747 photo 2
Property 16747 photo 3
Property 16747 photo 4
Property 16747 photo 5
Property 16747 photo 6
Property 16747 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 3700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Πωλείται
208 000 € 1733 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51905
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 240 000 € 8615 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52166
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
349 000 € 1179 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52535
  • Εμβαδόν 296 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6900 m
Πωλείται
90 000 € 900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54635
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
480 000 € 3428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56516
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
320 000 € 2962 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56672
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 250 000 € 2525 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57028
  • Εμβαδόν 99 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
86 000 € 934 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57035
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9900 m
Πωλείται
64 000 € 771 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57036
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9900 m
Πωλείται
19 000 € 475 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57085
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο