επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 145 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας
Κατόπιν ζήτησης
Property 1216 photo 1
Property 1216 photo 2
Property 1216 photo 3
Property 1216 photo 4
Property 1216 photo 5
Property 1216 photo 6
Property 1216 photo 7
Property 1216 photo 8
Property 1216 photo 9
Property 1216 photo 10
Property 1216 photo 11
Property 1216 photo 12
Property 1216 photo 13
Property 1216 photo 14
  • κωδικος αντικειμενου 1216
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Έκταση οικοπέδου 800 m²
  • Περιοχή Αθήνα
  • Τοποθεσία Κέντρο Αθήνας (Αττική)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Έτος κατασκευής: 1990
  • Παραλία: песок
  • Αριθμός δωματίων: 4: 4 спальни (одна имеет отдельную ванную), 3 ванные, кухня, гостиная с балконом по периметру
  • Απόσταση από θάλασσα: 80 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Πωλείται
2 100 000 € 6086 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5292
  • Εμβαδόν 345 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
336 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5299
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
350 000 € 2671 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5454
  • Εμβαδόν 131 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
570 000 € 3877 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5879
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
380 000 € 2992 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6082
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
185 000 € 2341 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6260
  • Εμβαδόν 79 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6428
  • Εμβαδόν 219 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
350 000 € 5833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7799
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
470 000 € 3700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7940
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
170 000 € 3269 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7942
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο