επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 250 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γούβες Κάτω Γούβες
Κατόπιν ζήτησης
Property 1021 photo 1
Property 1021 photo 2
Property 1021 photo 3
Property 1021 photo 4
Property 1021 photo 5
Property 1021 photo 6
Property 1021 photo 7
Property 1021 photo 8
Property 1021 photo 9
Property 1021 photo 10
Property 1021 photo 11
Property 1021 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 9: 2 кухни, 2 столовые, 2 гостиные, кабинет, 6 спальных комнат, 3 ванные комнаты.
  • Άλλες παροχές: полное кондиционирование, солнечные панели для подогрева воды, индивидуальное отопление, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю.
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Θέα στη θάλασσα
  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 250 τ.μ στην Κρήτη. Το ημιυπόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το ισόγειο αποτελείται από 2 καθιστικά, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, θέρμανση, συναγερμό.

Πωλείται
900 000 € 750 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34895
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Προτεινόμενo Πωλείται
399 000 € 997 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36251
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36690
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
700 000 € 1400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37510
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 37913
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
1 100 000 € 2750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38928
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
600 000 € 495 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39675
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40248
  • Εμβαδόν 372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 160 m
Πωλείται
650 000 € 1547 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40395
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
70 000 € 280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41897
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο