Η εταιρεία
Η εταιρεία
Η ομάδα
Τα γραφεία
Εκδηλώσεις
Franchise
+30 2310 591 431
Ανεβάστε Ακίνητο
Καλώς ήρθατε στα επενδυτικά μας προγράμματα
από Grekodom Development
153 ακίνητα σε 16 σελίδες
Αποκλειστικός
Πωλείται
100 000 €
3703 €/m²
Επαγγελματικός χώρος
Θεσσαλονίκη
κωδικος αντικειμενου
51431
Εμβαδόν
27 m²
Απόσταση από τη θάλασσα
800 m
Επένδυση
Πωλείται
47 000 000 €
9 €/m²
Γη
Άθως
κωδικος αντικειμενου
61874
Εμβαδόν
4785000 m²
Απόσταση από τη θάλασσα
8 m
Επένδυση
Πωλείται
745 000 €
735 000 €
5250 €/m²
Μονοκατοικία
Σιθωνία
κωδικος αντικειμενου
60831
Εμβαδόν
140 m²
Αριθμός δωματίων
4
Επένδυση
Πωλείται
560 000 €
2545 €/m²
Βίλα
Άθως
κωδικος αντικειμενου
61534
Εμβαδόν
220 m²
Αριθμός δωματίων
4
Επένδυση
Πωλείται
900 000 €
3000 €/m²
Επαγγελματικός χώρος
Θεσσαλονίκη
κωδικος αντικειμενου
34505
Εμβαδόν
300 m²
Απόσταση από τη θάλασσα
800 m
Επένδυση
Πωλείται
500 000 €
1449 €/m²
Επαγγελματικός χώρος
Θεσσαλονίκη
κωδικος αντικειμενου
34711
Εμβαδόν
345 m²
Απόσταση από τη θάλασσα
5800 m
Επένδυση
Πωλείται
165 000 €
1650 €/m²
Επαγγελματικός χώρος
Θεσσαλονίκη
κωδικος αντικειμενου
35190
Εμβαδόν
100 m²
Απόσταση από τη θάλασσα
1200 m
Επένδυση
Πωλείται
70 000 €
853 €/m²
Διαμέρισμα
Θεσσαλονίκη
κωδικος αντικειμενου
35576
Εμβαδόν
82 m²
Αριθμός δωματίων
4
Επένδυση
Πωλείται
1 900 000 €
463 €/m²
Επιχείρηση
Περίχωρα Θεσσαλονίκης
κωδικος αντικειμενου
36351
Εμβαδόν
4100 m²
Απόσταση από τη θάλασσα
9000 m
Επένδυση
Πωλείται
150 000 €
2631 €/m²
Διαμέρισμα
Θεσσαλονίκη
κωδικος αντικειμενου
36627
Εμβαδόν
57 m²
Αριθμός δωματίων
3
1
2
3
4
5
...
16
Εγγραφείτε
Θα ήθελα να λαμβάνω ενημερώσεις και διαφημιστικές πληροφορίες στα στοιχεία επικοινωνίας μου που ταιριάζουν με τα ενδιαφέροντα και τις προτιμήσεις μου, σύμφωνα με την
Πολιτική Απορρήτου