Ενοικιάζεται - Μονοκατοικία 280 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Λιτόχωρο
Κατόπιν ζήτησης
Property 9117 photo 1
Property 9117 photo 2
Property 9117 photo 3
Property 9117 photo 4
Property 9117 photo 5
Property 9117 photo 6
Property 9117 photo 7
Property 9117 photo 8
Property 9117 photo 9
Property 9117 photo 10
Property 9117 photo 11
Property 9117 photo 12
Property 9117 photo 13
Property 9117 photo 14
Property 9117 photo 15
Property 9117 photo 16
Property 9117 photo 17
Property 9117 photo 18
Property 9117 photo 19
Property 9117 photo 20

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1997
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 105 χλμ

Πωλείται
130 000 € 1031 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51029
  • Εμβαδόν 126 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
330 000 € 1434 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51031
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
90 000 € 1914 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51040
  • Εμβαδόν 47 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
247 000 € 2245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51586
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
130 000 € 637 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51877
  • Εμβαδόν 204 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
376 000 € 2685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52055
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
95 000 € 75 000 € 750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52101
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
299 000 € 260 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52169
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
330 000 € 916 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52782
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
60 000 € 600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53052
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο