Property 8353 photo 1
Property 8353 photo 2
Property 8353 photo 3
Property 8353 photo 4
Property 8353 photo 5
Property 8353 photo 6
Property 8353 photo 7
Property 8353 photo 8
Property 8353 photo 9
Property 8353 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 3: гостиная с кухней, 2 спальная, 1 санузел с ванной
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 83 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα.

Πωλείται
210 000 € 1478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26367
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
175 000 € 3365 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65290
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
172 000 € 4914 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65331
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
165 000 € 2062 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65574
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
185 000 € 2642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65935
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 2833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65936
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
168 000 € 1846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65967
  • Εμβαδόν 91 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
175 000 € 2916 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65986
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
175 000 € 4166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66030
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
178 000 € 4450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66033
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο