επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 70 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
Κατόπιν ζήτησης
Property 8209 photo 1
Property 8209 photo 2
Property 8209 photo 3
Property 8209 photo 4
Property 8209 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 70 τ.μ στην Κέρκυρα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα.

ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟ!

Πωλείται
90 000 € 927 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41731
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
640 000 € 2133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41798
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42192
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Πωλείται
900 000 € 2571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42301
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
55 000 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42947
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
100 000 € 1098 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43751
  • Εμβαδόν 91 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 1227 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43996
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
110 000 € 1466 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44755
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
20 000 € 384 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44845
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
2 700 000 € 13170 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45029
  • Εμβαδόν 205 m²
  • Αριθμός δωματίων 9

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο