επωληθη

Πωλείται - Γη 11250 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
900 000 €
80 €/m²
Property 8122 photo 1
Property 8122 photo 2
Property 8122 photo 3
Property 8122 photo 4
Property 8122 photo 5
Property 8122 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,8 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11250 μ² στην Κέρκυρα. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
1 300 000 € 144 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8123
  • Εμβαδόν 9000 m²
Πωλείται
900 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9104
  • Εμβαδόν 14700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 100 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9106
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
900 000 € 391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9631
  • Εμβαδόν 2300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
950 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13908
  • Εμβαδόν 65000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
860 000 € 156 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 17952
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
870 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19477
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
1 000 000 € 240 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21075
  • Εμβαδόν 4160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
950 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21088
  • Εμβαδόν 4451 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 200 000 € 240 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22880
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο