επωληθη

Πωλείται - Βίλα 600 μ² στην Πελοπόννησο

Ελλάδα Πελοπόννησος Αργολίδα
Κατόπιν ζήτησης
Property 807 photo 1
Property 807 photo 2
Property 807 photo 3
Property 807 photo 4
  • κωδικος αντικειμενου 807
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Περιοχή Πελοπόννησος
  • Τοποθεσία Αργολίδα (Πελοπόννησος)

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 1980
  • Άλλες παροχές: сауна, площадка для баскетбола, барбекю, тренажерный зал
  • Απόσταση από θάλασσα: 20 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 20 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Πωλείται
2 800 000 € 6222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6497
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 22155
  • Εμβαδόν 1120 m²
Πωλείται
1 800 000 € 15000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23714
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
640 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33307
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
2 500 000 € 4132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57640
  • Εμβαδόν 605 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
2 500 000 € 1 970 000 € 3940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59167
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 800 000 € 3821 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62367
  • Εμβαδόν 471 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
2 600 000 € 1 600 000 € 3809 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63484
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
660 000 € 3707 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63649
  • Εμβαδόν 178 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
470 000 € 2350 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66002
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο