επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 300 μ² στο Λουτράκι

Ελλάδα Πελοπόννησος Κορινθία Λουτράκι-Περαχώρα
330 000 €
1100 €/m²
Property 783 photo 1
Property 783 photo 2
Property 783 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 4: 0 этаж - кухня, большой салон, спальня, балконы. 1 этаж - 3 спальни, ванная, душевая - туалет, большие веранды
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Πωλείται
480 000 € 370 000 € 1608 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4064
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
375 000 € 2343 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11406
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
320 000 € 1523 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12199
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
340 000 € 1942 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12219
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
450 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 17772
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
400 000 € 2439 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19273
  • Εμβαδόν 164 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 58272
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 7

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο