75 000 €
326 €/m²
Property 7741 photo 1
Property 7741 photo 2
Property 7741 photo 3
Property 7741 photo 4
Property 7741 photo 5
Property 7741 photo 6
Property 7741 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,4
  • Απόσταση από θάλασσα: 260 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 230 μ² στην Αττική.

Πωλείται
75 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13403
  • Εμβαδόν 930 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
75 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13787
  • Εμβαδόν 1243 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19002
  • Εμβαδόν 426 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20440
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 235 m
Πωλείται
100 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21328
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
85 000 € 340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23645
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
110 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24748
  • Εμβαδόν 1015 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
80 000 € 175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32698
  • Εμβαδόν 455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1130 m
Πωλείται
65 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35877
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
85 000 € 172 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42874
  • Εμβαδόν 493 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο