επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 7653 photo 1
Property 7653 photo 2
Property 7653 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Χρονια κατασκευης : 2004
  • Απόσταση από θάλασσα: 720 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται επιχείρηση έκτασης 300 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Η επιχείρηση έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, αποθήκη.

Πωλείται εμπορική επιχείριση, η οποία έως τώρα λειτουργούσε ως κατάστημα εσωρούχων. Το κατάστημα αποτελείται από 3 επίπεδα, το υπόγειο 80 τμ, πρώτος όροφος 100 τμ με γυάλινη βιτρίνα περίπου 5μ και δεύτερος όροφος περίπου 60 τμ όπου υπάρχει μπάνιο με ντους.

Το κατάστημα ανακαινίστηκε πλήρως το 2004.

100μ από το κατάστημα βρίσκεται μελλοντικός σταθμός του μετρό.

 

Πωλείται
85 000 € 787 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7357
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
110 000 € 4230 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8201
  • Εμβαδόν 26 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
1 800 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 12956
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
1 645 000 € 7000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13252
  • Εμβαδόν 235 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
749 000 € 1134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14617
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
28 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51740
  • Εμβαδόν 34 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Προτεινόμενo Πωλείται
200 000 € 3389 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51993
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Επένδυση Πωλείται
280 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64424
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο