επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 60 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Πολύχρονο
Κατόπιν ζήτησης
Property 757 photo 1
Property 757 photo 2
Property 757 photo 3
Property 757 photo 4
Property 757 photo 5
Property 757 photo 6
Property 757 photo 7
Property 757 photo 8
Property 757 photo 9
Property 757 photo 10
Property 757 photo 11
Property 757 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 2014
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 3: зал с кухней, 2 спальные, ванная
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 60 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, θέση στάθμευσης, ψησταριά, γκαράζ, αποθήκη.

Πωλείται
490 000 € 7101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59275
  • Εμβαδόν 69 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
480 000 € 6233 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59313
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
180 000 € 2769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59735
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 2575 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60649
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 1777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60910
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
310 000 € 1937 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60911
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 2812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62259
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
140 000 € 1647 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62425
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
285 000 € 5181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62428
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
165 000 € 2200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62625
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο