επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 120 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Νέα Σκιώνη
Κατόπιν ζήτησης
Property 734 photo 1
Property 734 photo 2
Property 734 photo 3
Property 734 photo 4
Property 734 photo 5
Property 734 photo 6
Property 734 photo 7
Property 734 photo 8
Property 734 photo 9
Property 734 photo 10
Property 734 photo 11
Property 734 photo 12
Property 734 photo 13
Property 734 photo 14
Property 734 photo 15
Property 734 photo 16
Property 734 photo 17
Property 734 photo 18
Property 734 photo 19
Property 734 photo 20
Property 734 photo 21
Property 734 photo 22
Property 734 photo 23
Property 734 photo 24
Property 734 photo 25
Property 734 photo 26
Property 734 photo 27
Property 734 photo 28
Property 734 photo 29
Property 734 photo 30
Property 734 photo 31
Property 734 photo 32
Property 734 photo 33
Property 734 photo 34
Property 734 photo 35
Property 734 photo 36
Property 734 photo 37
Property 734 photo 38

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2006
  • Παραλία: песчано-галечный
  • Αριθμός δωματίων: 4: гостиная с кухней, 3 спальные, ванная, душевая, веранда, балконы и кладовая
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Άλλες παροχές: отопление
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 5 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 90 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Θέα στη θάλασσα
  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 120 τ.μ στην Κασσάνδρα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο. Η μεζονέτα έχει διάταξη γωνίας. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, τέντες, θέση στάθμευσης, θέρμανση.

Πωλείται
250 000 € 1785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3386
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
290 000 € 3866 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3688
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
430 000 € 2299 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4222
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
500 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6376
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
410 000 € 3416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7638
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
300 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8184
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
380 000 € 4523 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8527
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
470 000 € 3133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11589
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
360 000 € 2535 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12426
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 300 000 € 3611 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19966
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο