επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 170 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος
Κατόπιν ζήτησης
Property 701 photo 1
Property 701 photo 2
Property 701 photo 3
Property 701 photo 4
Property 701 photo 5
Property 701 photo 6
Property 701 photo 7
Property 701 photo 8
Property 701 photo 9
Property 701 photo 10
Property 701 photo 11
Property 701 photo 12
Property 701 photo 13
Property 701 photo 14
Property 701 photo 15
  • κωδικος αντικειμενου 701
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Περιοχή Θεσσαλονίκη
  • Τοποθεσία Θεσσαλονίκη - Δήμος (Θεσσαλονίκη)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 8
  • Όροφος: 6 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 4: гостиная, кухня, 3 спальные, ванная, туалет, огромная веранда
  • Άλλες παροχές: отопление, кондиционер, тенд на веранде, дорогая классическая мебель, отдельная studio на крыше, кладовая на цокальном этаже
  • Απόσταση από θάλασσα: 20 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Πωλείται
240 000 € 2285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63941
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
95 000 € 2317 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63986
  • Εμβαδόν 41 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
300 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63988
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64019
  • Εμβαδόν 15 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
1 750 000 € 7812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64023
  • Εμβαδόν 224 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64040
  • Εμβαδόν 49 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
78 000 € 2108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64151
  • Εμβαδόν 37 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
68 000 € 2266 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64155
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Ενοίκιαση
από 480 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64158
  • Εμβαδόν 32 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
180 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64237
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο