Πωλείται - Γη 6915 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Πολύγυρος
100 000 €
14 €/m²
Property 6625 photo 1
Property 6625 photo 2
Property 6625 photo 3
Property 6625 photo 4
Property 6625 photo 5
Property 6625 photo 6
Property 6625 photo 7
Property 6625 photo 8
Property 6625 photo 9
Property 6625 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 61 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6915 μ² στη Σιθωνία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στο δάσος.

Πωλείται
110 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29204
  • Εμβαδόν 4646 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
112 000 € 280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29410
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
110 000 € 91 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30612
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
107 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34017
  • Εμβαδόν 2894 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
130 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35776
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
130 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36566
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
120 000 € 240 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38291
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
120 000 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39027
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
130 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46525
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
135 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47641
  • Εμβαδόν 8300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο