Πωλείται - Διαμέρισμα 130 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Θερμαϊκός Περαία
380 000 €
2923 €/m²
Property 66156 photo 1
Property 66156 photo 2
Property 66156 photo 3
Property 66156 photo 4
Property 66156 photo 5
Property 66156 photo 6
Property 66156 photo 7
Property 66156 photo 8
Property 66156 photo 9
Property 66156 photo 10
Property 66156 photo 11
Property 66156 photo 12
Property 66156 photo 13
Property 66156 photo 14
Property 66156 photo 15
Property 66156 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1996
  • Χρονια κατασκευης : 2026
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αντλία θέρμανσης
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια
  • Αίθουσα παιχνιδιών
  • Πολυτελές Σπίτι (Lux)

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 130 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, 2 μπάνια με ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία