700 000 €
2258 €/m²
Property 66155 photo 1
Property 66155 photo 2
Property 66155 photo 3
Property 66155 photo 4
Property 66155 photo 5
Property 66155 photo 6
Property 66155 photo 7
Property 66155 photo 8
Property 66155 photo 9
Property 66155 photo 10
Property 66155 photo 11
Property 66155 photo 12
Property 66155 photo 13
Property 66155 photo 14
Property 66155 photo 15
Property 66155 photo 16
Property 66155 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 1980
  • Αριθμός δωματίων: 10
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Ενεργειακή κλάση: Το EPC είναι υπό έκδοση
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 310 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Το κτίριο αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 2 σαλονοκουζίνες, 2 κουζίνες, 2 μπάνια με ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 2ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, θέρμανση, αποθήκη.

Επενδυτικό Κτίριο στους Νέους Επιβάτες – Δίπλα στη Θάλασσα.

Εξαιρετική επενδυτική ευκαιρία σε μία από τις πιο αναπτυσσόμενες παραθαλάσσιες περιοχές της Θεσσαλονίκης, στους Νέους Επιβάτες. Το ακίνητο βρίσκεται λίγα μόλις βήματα από τη θάλασσα και κοντά στο κέντρο της περιοχής, με άμεση πρόσβαση σε αγορά, εστίαση και τουριστική δραστηριότητα.

Το κτίριο αναπτύσσεται σε οικόπεδο 340 τ.μ. και διαθέτει συνολική επιφάνεια περίπου 300 τ.μ., κατανεμημένη σε 3 επίπεδα. Περιλαμβάνει δύο διαμερίσματα στο ισόγειο (~50 τ.μ. το καθένα), διαμέρισμα 96 τ.μ. στον 1ο όροφο και διαμέρισμα 71 τ.μ. στον 2ο όροφο, καθώς και υπόγεια αποθήκη 35 τ.μ.

Ιδανικό για επενδυτική εκμετάλλευση μέσω Airbnb, Booking ή μακροχρόνιας μίσθωσης, με δυνατότητα μετατροπής σε mini apartment complex μετά από ανακαίνιση. Η περιοχή παρουσιάζει υψηλή ζήτηση και σημαντικές προοπτικές υπεραξίας.

Διατίθεται και τμηματικά:

• 1ος όροφος: 250.000€

• 2ος όροφος: 210.000€