Property 66149 photo 1
Property 66149 photo 2
Property 66149 photo 3
Property 66149 photo 4
Property 66149 photo 5
Property 66149 photo 6
Property 66149 photo 7
Property 66149 photo 8
Property 66149 photo 9
Property 66149 photo 10
Property 66149 photo 11
Property 66149 photo 12
Property 66149 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1973
  • Έτος ανακαίνισης: 2020
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 60 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
176 000 € 2120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8353
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34726
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
152 000 € 4222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65851
  • Εμβαδόν 36 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
142 000 € 3736 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65852
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
158 000 € 6076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65924
  • Εμβαδόν 26 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Προτεινόμενo Πωλείται
140 000 € 1627 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65998
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
145 000 € 2900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66005
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
135 000 € 1875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66094
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66115
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
135 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66149
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο