195 000 €
4149 €/m²
Property 66134 photo 1
Property 66134 photo 2
Property 66134 photo 3
Property 66134 photo 4
Property 66134 photo 5
Property 66134 photo 6
Property 66134 photo 7
Property 66134 photo 8
Property 66134 photo 9
Property 66134 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Ενεργειακή κλάση: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 5850 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 47 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση.

--------------------------------------------------------------------

Πωλείται σύγχρονο διαμέρισμα 47 τ.μ. στον Υμηττό, σε κεντρικό σημείο, ιδανικό για ιδιοκατοίκηση ή επένδυση. Το ακίνητο βρίσκεται στον 1ο όροφο νεόδμητης πολυκατοικίας κατασκευής 2025 και διαθέτει λειτουργική διαρρύθμιση με 1 υπνοδωμάτιο και 1 μπάνιο.

Το διαμέρισμα είναι διαμπερές και ιδιαίτερα φωτεινό, προσφέροντας άνεση και σύγχρονες παροχές όπως:

  • Αυτόνομη θέρμανση με ατομική εγκατάσταση ρεύματος
  • Κλιματισμό
  • Πόρτα ασφαλείας
  • Κουφώματα αλουμινίου
  • Σίτες
  • Δάπεδα από πλακάκι

Ενεργειακή κλάση Β, εξασφαλίζοντας χαμηλή κατανάλωση και ενεργειακή αποδοτικότητα.

Βρίσκεται σε προνομιακή τοποθεσία:

  • 5,85 χλμ. από τη θάλασσα
  • 31 χλμ. από το αεροδρόμιο

Σε κοντινή απόσταση από αγορά, μέσα μεταφοράς και βασικές υπηρεσίες, αποτελεί εξαιρετική επιλογή για όσους αναζητούν ένα μοντέρνο ακίνητο σε ήσυχη αλλά κεντρική περιοχή.