500 000 €
1250 €/m²
Property 66124 photo 1
Property 66124 photo 2
Property 66124 photo 3
Property 66124 photo 4
Property 66124 photo 5
Property 66124 photo 6
Property 66124 photo 7
Property 66124 photo 8
Property 66124 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 400 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ².

Πωλείται
470 000 € 430 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60103
  • Εμβαδόν 3600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
570 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60725
  • Εμβαδόν 22185 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
500 000 € 142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60961
  • Εμβαδόν 3520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
700 000 € 51 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62159
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
420 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62209
  • Εμβαδόν 6100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
460 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62244
  • Εμβαδόν 2084 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
535 000 € 178 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62508
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
420 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62509
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
620 000 € 289 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63231
  • Εμβαδόν 2139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
650 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63301
  • Εμβαδόν 26607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο