260 000 €
60 €/m²
Property 66120 photo 1
Property 66120 photo 2
Property 66120 photo 3
Property 66120 photo 4
Property 66120 photo 5

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4325 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
375 000 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50818
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
320 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53251
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
210 000 € 170 000 € 310 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56395
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
300 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56396
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 56662
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 56663
  • Εμβαδόν 5595 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
380 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57026
  • Εμβαδόν 11350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
300 000 € 323 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57082
  • Εμβαδόν 926 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
210 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
300 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59573
  • Εμβαδόν 4182 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο