120 000 €
1463 €/m²
Property 66100 photo 1
Property 66100 photo 2
Property 66100 photo 3
Property 66100 photo 4
Property 66100 photo 5
Property 66100 photo 6
Property 66100 photo 7
Property 66100 photo 8
Property 66100 photo 9
Property 66100 photo 10
Property 66100 photo 11
Property 66100 photo 12
Property 66100 photo 13
Property 66100 photo 14
Property 66100 photo 15
Property 66100 photo 16
Property 66100 photo 17
Property 66100 photo 18
Property 66100 photo 19

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 5
  • Έτος κατασκευής: 1974
  • Χρονια κατασκευης : 2002
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 82 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Τοποθεσία