420 000 €
93 €/m²
Property 66086 photo 1
Property 66086 photo 2
Property 66086 photo 3
Property 66086 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,05
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4500 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 225 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
400 000 € 235 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57971
  • Εμβαδόν 1700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
450 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58014
  • Εμβαδόν 6596 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
410 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58448
  • Εμβαδόν 3600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16 m
Πωλείται
350 000 € 368 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59576
  • Εμβαδόν 949 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
550 000 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60089
  • Εμβαδόν 4200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
470 000 € 430 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60103
  • Εμβαδόν 3600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
570 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60725
  • Εμβαδόν 22185 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
500 000 € 142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60961
  • Εμβαδόν 3520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
420 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62209
  • Εμβαδόν 6100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
460 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62244
  • Εμβαδόν 2084 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο